Novinky

Návod ke složení CardBoard brýlí

Objednali jste si u nás kartonové VR brýle pro virtuální realitu Google Cardboard? Pokud ano, tak vám dorazil i jednoduchý návod, jak CardBoard brýle složit. Ale abychom Vám to ještě o trochu ulehčili, přidáváme zde do článku i návod složený z fotografií. Nyní už nemůže být složení CardBoardu jednodušší.

Google_Cardboard_navod

Ale kdyby se i tak stalo, že by měl se složením někdo problém, nebojte se nás kontaktovat, milerádi vám pomůžeme.

8 bodů jak vybrat VR brýle

Mnoho lidí se nás ptá, jaké VR brýle si mají vybrat, aby byly kompatibilní s jejich mobilním telefonem a byli si tak schopni užít ten správný zážitek z virtuální reality. Rozhodli jsme se proto pro Vás sepsat pár bodů, kterými by jste se měli řídit při výběru těch správných VR brýlí.

1. Musíte vlastnit smartphone s operačním systémem iOS nebo Android.

2. VR brýle musíte vybírat podle velikosti Vašeho smarpthone.

3. Pro kvalitní zážitek z virtuální reality se doporučuje minimální rozlišení obrazovky 1080p, což odpovídá označení FullHD.

4. Pokud nosíte dioptrické brýle, tak si vybírejte takové  VR brýle, které umožňují mít dioptrické brýle nasazené.

5. Mnoho aplikací pro VR naleznete v Google Play aplikaci nebo také Apple Store. Stačí vyhledat frázi "VR" nebo "cardboard".

6. Je možné, že budete ze začátku při používání VR brýlí cítit závratě, stává se to běžně, proto doporučujeme si po chvilkách dávat pauzy, neměli by jste trávit ve virtuální realitě přespříliš času, alespoň než si zvyknete.

7. Nedoporučujeme používat aplikace a sledovat videa, které by Vás mohly vylekat, pokud máte problémy se srdcem.

8. A hlavně nezapomeňte, že virtuální realita není skutečná realita.

A v případě, že Vás zajímají nějaké další otázky, můžete nás kontaktovat prostřednictvích chatu v pravém dolním rohu, na našem emailu a nebo Facebooku.

 

2 položek celkem